CV GÖNDER

Hakkımızda

Hakkımızda

BBI HR OFFICE ‘in temelleri Türkiye pazarında orta ve üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme süreçlerinde, firmalara iş ortağı olmak adına atılmıştır. On yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası pazarlarda  elde ettiğimiz tecrübe, uzman kadromuz, kariyerine yön verdiğimiz binlerce kişi, iş ortağı olduğumuz yüzlerce müşterimiz ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Orta ve Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme ve Üst Düzey Yönetici Koçluğu, uzmanlaştığımız üç ana hizmet alanıdır. Uzun vadeli, kalıcı ve sürdürülebilir ilişki misyonu ile çalışmalarını sürdüren BBI HR OFFICE, Türkiye’nin önemli markaları ile işbirliklerine imza atmış ve sektörel gelişim için önemli faaliyetlerde bulunmuştur.

İşbirliği içerisinde olduğumuz müşterilerimizle etik değerlere bağlı, açık iletişim ve ilgili firmanın kurum kültürünü benimseyerek, kuruma özel nokta atışı çözümler ile çağın gerektirdiği yetkinlik, dinamizm, disiplin ve heyecan ile uluslararsı standartlarda katma değer yaratarak süreçleri, en iyi şekilde yönetmekteyiz. Gücümüzü, iş ortağı olarak gördüğümüz ve tüm iş süreçlerinde birlikte çalıştığımız, köklü ve uzun soluklu müşteri portföyümüzden alıyoruz.

Global tecrübemiz, bölgesel/yerel pazarlardaki deneyimimiz ve farklı sektörlerdeki uzmanlıklarımız, bize üstün rekabet avantajları sağlamaktadır. Büyük, orta veya küçük ölçekteki tüm şirketleri, geleceğine yatırım yapacağına inandığımız insan kaynakları uygulamaları ve kurumlarına değer katacak yönetici/liderlerle buluşturuyoruz. BBI HR OFFICE olarak biz, kapsamlı veri tabanı ve dünya çapında edindiğimiz deneyim/uzmanlığa dayanan metedojilerle çalıştığımız firmaların prestijine değer katacak uygulamalar yaratmayı, işimizin ayrılmaz bir parçası sayarız.

Müşteri memnuniyetini, öncelikli prensip olarak benimseyen BBI HR OFFICE Consulting, bilgi ve teknolojinin müthiş bir hızla güncellendiği günümüzde, yaşanan bu değişim ivmesine en hızlı şekilde adapte olup, sektörel gelişimleri yakından takip ederek, sonuç odaklı çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Bugüne kadar birçok sektörde, ulusal ve uluslararası projeyi en iyi şekilde tamamlamış olmamızı, başarımızı bizimle uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde çalışmak isteyen müşterilerimizin, sürdürülebilir bakış açısıyla değerlendiriyoruz.