CV GÖNDER

Koçluk

Koçluk

Üst ve orta düzey yöneticiler profesyonel bir koç ile çalışarak, hem özel  hem de iş yaşamlarında içinden çıkamadıkları sorunlar ile karşılaştıkları zaman sürdürülebilir ve etkili çözümler üretebilir ve en önemlisi de değişimin bir parçası olarak kalmaz, değişimi yöneterek yönlendirebilirler.

BBI HR OFFICE koçları, danışanın çıkarlarını ve kişisel bilgilerini maximum düzeyde koruyacağını taahhüt eder, çalışanların/kurumların potansiyellerinin farkına varmaları için, değişimin oluşmasına odaklanır.

BBI HR OFFICE olarak biz, orta ve üst düzey yöneticilerin günümüz şartlarında daha etkin liderlere dönüşmeleri adına ölçülebilir ve sürdürülebilir, pozitif davranış değişiklikleri yaratmayı hedefliyoruz.

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü liderlerin başarısı, takımlarındaki kişilerin başarıları ile ölçülmektedir. Sonuçlar da potansiyelinin üstüne çıkmak, sinerji yaratabilmek, çözüm üretebilmek, yaratıcılığını ortaya çıkarıp bunu tüm kuruma yayabilme enerjisi ile ölçülebilmektedir.